Přihlášení účastníci

1. kategorie:

   

    Daniel Chmel                    L. Janáček: Šafárova céra

                                           J.Mangl, J.Kopáček: Jezdím bez nehod

 

    Eliška Nágelová                L. Janáček: Kvítí milodějné
                                           A. Mareš: Pařížský kluk

 

    Apolena Roubalová            L. Janáček: Polajka

                                           P. Kočí: Beruška

 

    Valerie Vavřinová               L. Janáček: Vzkázání

                                           E.D.Y.: Horehronie

 

    Martina Vykouřilová          L. Janáček: Stálosť

                                          P. Eben: Ukolébavka pro dcerku

2. kategorie:

 

    Jana Doležalová               L. Janáček: Psaníčko (Moravská lidová poesie v písních)

                  B. Lane: Look to the rainbow

 

    Barbora Gilligová             L. Janáček: Obrázek milého

                  Fr. Doskočil: Nechodívaj synku k nám

 

    Maria Chaleplisová          L. Janáček: Kvítí milodějné

                 S. Sondheim: I know things now

 

    Dana Paličková               L. Janáček: V kolaji voda (Slezské písně)

                 A. Caldara - Sebben crudele

3. kategorie:
 

    Matěj Chmel                     L. Janáček: Kolín

                    G. Gershwin: - I got plenty o' nuttin' (Porgy and Bess)

 

    Nicole Moravcová              L. Janáček: Stálosť (Moravská lidová poezie)

                    W. A. Mozart: Voi che sapete

 

    Michaela Světlíková           L. Janáček: Psaníčko

                    W. A. Mozart: Árie Zerliny


4. kategorie:

 

    Vladimír Ševčík                 L. Janáček: Sedělo děvča (Moravská lidová poesie v písních)

                    P. I. Čajkovskij: árie knížete Gremina (Evžen Oněgin) 

 

    Sandra Vyvijalová               L. Janáček: A choť sem ja

                                            S. Flaherty: Once Upon a December

5. kategorie:

 
 

6. kategorie

 
 

7. kategorie

 

 

8. kategorie:

 

9. kategorie

 

10. kategorie